home sep Kontakt sep Reference sep Fotogalerie sep Video z aplikace sep Ke stažení


Již 15 let provádíme stříkanou izolaci Parkdeck na bázi latexu pro střešní parkoviště.
Dokážeme sanovat plochy včetně objektových dilatací, napojením na atiku a utěsnění vpustí.

Aktuality


11.3.2020 - Střešní parkoviště Krajské knihovny v Havlíčkově Brodě

 Dokončili jsme realizaci střešního parkoviště Krajské knihovny v Havlíčkově Brodě. Předmětem dodávky pro Zlínstav a.s., byla celá skladba střechy nad úrovní monolitu. Tzn. Lehčená spádová vrstva, izolace, drenážní vrstva, spádový beton a povrch Latexfalt Parkdeck.
Datum: 1.3.2020

1.8.2017 - Latexfalt Parkdeck - AUTO JAROV a Autodružstvo Podbabská

Dokončili jsme dva objekty nadzemních střešních parkovacích ploch. První objekt je pro Autodružstvo Podbabská na ploše 1.400 m² . Druhý je nový autosalon Audi pro AUTO JAROV v Kunraticích. Obě plochy již slouží k parkování nových vozů určených k prodeji. Použili jsme osvědčenou technologii Latexfalt Parkdeck. Je to paropropustný izolační systém na bázi latexu pro pojížděné střechy. Tloušťka je 6–8 mm. Povrch je v celé vrstvě protiskluzný.13.10.2014 - OC Futurum Hradec Králové

V měsíci září jsme dokončili rekonstrukci střešního parkoviště na OC Futurum v Hradci Králové. Plocha realizace byla 4.500 m2. Součástí dodávky bylo i systémové řešení detailů napojení plochy na atiku a kompletní výměna odvodňovacích vpustí.
9.10.2013 - Obecní lávka přes řeku Bečvu v Rožnově pod Radhoštěm

V září jsme dokončili rekonstrukci povrchu obecní lávky přes řeku Bečvu v Rožnově pod Radhoštěm. Lávka slouží pro chodce a cyklisty z celého města. Denní provoz je až 2.000 osob. Parkdeckem jsme nahradili starý poškozený asfaltový povrch. Snížilo se tak zatížení lávky a tím i její průhyb.


19.6.2013 - Latexfalt Parkdeck - Jidnřichův Hradec

V pátek 14.6.2013 jsem dokončili kompletní rekonstrukci nadzemního parkoviště v centru Jindřichova Hradce. Dodávka zahrnovala betonáž stropní desky ve spádu, armovanou jako spřažená konstrukce a povrchovou úpravu Latexfalt Parkdeck se zástřikem Modimuls CS. Specifikem bylo ošetření lomené objektové dilatace pásem Combiflex. Dokončená plocha je 1.200 m2.
Celá realizace proběhla během 30 dní.
11.2.2013


24.10.2012 - MODIMULS CS

Nově nabízený kotvící nástřik Modimuls CS je u našich zákazníků žádaným způsobem úpravy povrchu. Nárůst užitné hodnoty oproti standardnímu provedení je ceněný.
Další z realizací provedou tímto způsobem je nadzemní parkoviště v U. Brodu. Při použití tohoto způsobu ukončení povrchu dojde k prodloužení životnosti dopravního značení min. o 2 roky.

30.5.2012 - KOTVÍCÍ ZÁSTŘIK MODIMULS CS

V současnosti provádíme nový kotvící zástřik Modimuls CS pro ukotvení kameniva na povrchu Parkdeck. Střešní parkoviště na obchodním centru Futurum Brno, ul. Vídeňská, tak dostává nový elegantní povrch. Rozsah prováděných prací je 10.000 m2. Po zástřiku je obnoveno dopravní značení. Emulze Modimuls CS je novinkou v našem sortimentu. Zlepšujeme vlastnosti dodávaných povrchů Parkdeck pro střešní parkoviště, díky urychlení odvodu dešťové vody ke vpůstím.
12.4.2012 - DETEKCE VODY VE STŘEŠNÍ KONSTRUKCI16.11.2011 - STŘEŠNÍ PARKOVIŠTĚ OC FUTURUM BRNO

K 30.10.2011. jsem dokončili rekonstrukci střešního parkoviště na obchodním centru Futurum Brno. Celková plocha je 11.000 m2 . Dodávka zahrnovala rekonstrukci povrchu , dopravní značení i montáž retardérů. K realizaci vyšel článek v časopise Stavebnictví v čísle 11-12/2011, který detailně popisuje způsob realizace a provedení všech detailů střechy. Včetně analýzy příčiny destrukce původního povrchu.

16.3.2011 - Kotvící nástřik Modimuls

Od dubna letošního roku jsme doplnili sortiment o kotvící nástřik Modimuls. Jedná se tvrdou bitumenovou emulzi nanášenou stříkáním po druhé vrstvě stříkané izolace. Nástřik ukotví ostrohranný zásyp. Povrch je kompaktnější a celistvější již od prvního dne užívání.
Nástřik je černé barvy a lze na něj aplikovat dopravní značení.


aktuality
11.3.2020 Střešní parkoviště Krajské knihovny v Havlíčkově Brodě  Poslení dokončená realizace střešího parkoviště v Krajské knihovně Havlíčkův Brod©  Průmyslové podlahy Plaček  |  Všechna práva vyhrazena   |   Powered by rbdesign.cz

NAŠI PARTNEŘI:

MS-ALZA podlahyprovas.cz ppplacek.cz ppplacek.sk